درباره پویا راهکار خاورمیانه

ما شبکه‌ای متشکل از مشاوران، مدرسان و مربیان داخلی و بین المللی هستیم که در ارائه مشاوره راه اندازی کسب و کار و برآورده ساختن نیازهای پویای سازمان‌ها در دنیای پیچیده امروز تخصص داریم. ما به سازمان‌ها، شرکت‌ها و کارکنان آن‌ها کمک می‌کنیم تا بتوانند در بالاترین سطح رقابت کنند. این امر از طریق توسعه ارتباطات و ایجاد پل ارتباطی میان کسب و کارها در داخل و خارج از ایران تحقق می‌یابد. ما برای انجام این کار با استفاده از ارتباطات موثر خود در توسعه کسب و کار که از طریق دوره‌های آموزشی و مربیگری، ظرفیت سازی و ارائه خدمات توانمندسازی که بطور مستقل و توسط شبکه ما فراهم می‌شود در تسهیل امور تجاری به شما کمک می‌کنیم.

تیم پویا راهکار خاورمیانه
Conference

فعالیت ها

ما با ارائه خدمات مربیگری، مشاوره راه اندازی کسب و کار و آموزشی موثر و هدفمند نیازهای توسعه کسب و کار سازمان‌های ایرانی را شناسایی و برطرف می‌کنیم. ما انتقال دانش و دستیابی به نتایج موثر در کسب و کار را از طریق ارائه دوره‌های آموزشی، نمایشگاه‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها برای شرکت های ایرانی و خارجی در داخل و خارج از ایران و شرکت‌های بین المللی را که تمایل به فعالیت در ایران دارند پشتیبانی و تامین می‌کنیم.

چرا ما؟

 • کارشناسان جوان، متعهد با تجربه‌ی فعالیت های بین المللی
  ارتباط با شبکه های بین المللی کسب و کار
 • دارای تجارب مختلف در زمینه‌‌ی آموزش، مربیگری و برگزاری رویدادهای داخلی و بین المللی
 • متخصص در آموزش انگلیسی کسب و کار(Business English Courses)

تیم ما

هیئت مدیره

رضا فیلی

مدیر عامل

رضا فیلی

رضا فیلی دانش آموخته دانشگاه UCSI مالزی در رشته‌ی مارکتینگ می‌باشد، متخصص بازار با مهارت‌های سازمانی قوی با پیشینه‌ی اجرایی و سال‌ها تجربه در مدیریت رویدادها و امور بین الملل. برقراری ارتباط یکی از مهمترین جنبه‌های کسب و کار به خصوص در ایران می‌باشد. رضا فیلی به شما کمک کند تا بینش بهتری نسبت به نحوه‌ی انجام کسب و کار در ایران داشته باشید. او فردی با چشم انداز جهانی و درک متقابل از تفاوت‌های فرهنگی است که می‌تواند در امور کسب و کار در ایران و خارج از ایران به شما راهکارهای شایانی ارائه کند.

رئیس هیئت مدیره

خشایار عطایی

خشایار عطایی یک توسعه دهنده ثابت شده در زمینه‌ی کسب و کار و دارای پیشینه‌ای مفید و مستمر در ایجاد روابط و پل‌های ارتباطی میان فرهنگی، کسب و کارها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در راستای بهبود نتایج کسب و کار می‌باشد. او فردی است رقابتی که با به کارگیری بینش کارآفرینی خود و شناسایی فرصت‌ها از طریق شبکه‌های هدفمند و منسجم نحوه‌ی انجام امور بازرگانی را تسهیل می‌بخشد. او فردی با ارتباطات قوی و موثر، مسلط به اصول مذاکره و تسهیل کننده روابط می‌باشد که با ارائه خدمات مشاوره مدیریت و ارائه پشتیبانی به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال بهبود کسب و کار در ایران هستند و یا خواهان رقابت و برنده شدن در سطح بین‌المللی می‌باشند را کمک می‌کند. تجارب گسترده مشاوره مدیریتی در اروپا، خاورمیانه و آسیای شرقی، توانایی در رقابت “دیپلماتیک” ، فردی با اعتبار مشاوره‌ای بالا، تاثیرگذار و مشتاق و سابقه ارتباط با سازمان‌های غیر دولتی، مدیر عاملان و دیگر سطوح عملیاتی را می‌بایستی به توانایی‌های خشایار عطایی افزود.

Richard Cross

رئیس هیئت مشاوره

ریچارد کراس

ریچارد کراس متخصص مدیریت استعدادها و توسعه مدیریت در سازمان‌ها حرفه‌ی خود را در شرکت زیراکس(Xerox) با عنوان توسعه مدیریت و رهبری در مرکز آموزش زیراکس آغاز کرد. او سپس به عنوان مدیر توسعه منابع انسانی در آفریقا، اروپای شرقی، هند و جنوب شرقی آسیا تجربه بین المللی را به دست آورد. در سال 1991 ریچارد برای کار در دفتر مرکزی به عنوان مسئول ارزیابی کسب و کار و ارزیابی استراتژیک و ارتقاء پایه و اساس روش‌های بهینه‌کاوی به اروپا نقل مکان کرد. کمک‌های شایان و مشارکت ریچارد کراس منجر به برنده شدن شرکت زیراکس در اولین جایزه‌ی کیفیت اروپا در سال 1992 شد. سپس بصورت بین المللی برای شرکت زیراکس در زمینه‌ی خدمات کیفیت با تخصص “مدیریت کیفیت جامع” برای تغییرات سازمان‌ها و نیروی انسانی فعالیت کرد. پس از جدا شدن از شرکت زیراکس در سال 2003، ریچارد کراس به عنوان نویسنده‌ی مهمان با پروفسر روانشناس کسب و کار، پیتر سویل(Peter Saville) همکاری کرد. او در حال حاضر در حال تحقیق و ارزیابی عملکرد نخبگان و کارآفرینان در دنیای ورزش، تجارت و رسانه و همچنین مشاوره بین المللی در امور سازمان‌ها و توسعه استعدادهای درخشان می‌باشد.

اساتید شرکت

خشایار عطایی

 • دانش آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه شهید بهشتی
 • دارای مدرک MBA از دانشگاه BAU کشور ترکیه و مدرک کسب وکار بین الملل
  از دانشگاه HTW برلین
 • مدرس حرفه ای زبان انگلیسی با مدرک CELTA از دانشگاه کمبریج انگلستان
 • دارای گواهینامه ISO IMS و TKT و GRE و IELTS
 • سابقه تدریس انگلیسی در موسسه ایران و کانادا، قطب راوندی و ایرانمهر در کشور ایران و همچنین موسسات آموزشی DILKO در شهر استانبول ترکیه

کامیار عطایی

 • آموزگار زبان انگلیسی کسب و کار برای مدیران شرکت ها و سازمانها بر اساس متد
  English for Business و British Council ،Market Leader
  Communication
 • بیش از 8 سال سابقه تدریس دورههای آموزش بزرگساالن و نوجوانان در موسسه
  زبان ایران کانادا بر اساس متدهای Notch Top ،File English American ،
  In English
 • آموزش دورههای آماده سازی آزمون IELTS
 • کارشناس مترجم همزمان شرکتهای اروپایی در نمایشگاههای متنوع کسب و کار

 

ساسان شیخی

 •  کارشناس ارشد تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه عالمه طباطبایی
 •  ناظر ارشد مدرسین در موسسه زبان ایران کانادا و آکادمی زبان تهران کانادا
 • با بیش از 8 سال سابقه تدریس در موسسات ایران کانادا، تهران کانادا، موسسه زبان
  پارسیان بطور خصوصی و عمومی
 • مدرس دوره های آزمون IELTS

نازنین طالب لو

 • مشاور ارتباطات انگلیسی در زمینه تجارت و گردشگری
 • کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسالمی واحد تهران جنوب
 • گواهینامه مهارت ارشد زبان انگلیسی)NIEL ، )گواهینامه آموزش زبان TTC موسسه ملی زبان
 • سابقه تدریس زبان انگلیسی کسب و کار در موسسه آموزش تجارت زاگ
 • تدریس زبان انگلیسی در سطوح و برای گروه های سنی مختلف در موسسه زبان نور، آکادمی زبان سفیر، کیش ایر