نشست ها و رویداد ها

دومین کنفرانس و نمایشگاه سالیانه بازسازی عراق

پس از برگزاری موفقیت آمیز “عراق، جهشی به جلو” در دسامبر 2018، این بار نشست بازسازی عرلق تحت حمایت دولت عراق، کمیسیون سرمایه‌گذاری و دفتر نخست وزیری جمهوری عراق برگزار می‌گردد.

بازسازی عراق نشستی است با هدف حمایت از وزارتخانه‌های عراق در رونمایی آن‌ها از مناقصات استراتژیک و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف که ساز و کاری را برای دسترسی شرکتهای بین‌المللی به تصمیم‌گیرندگان مهم دولتی و فرصت‌های کسب و کاری فراهم می‌آورد. نشست امسال بازسازی عراق در قالبی ترکیبی و به دو صورت حضوری در بغداد و هم‌چنین آنلاین برگزار می‌گردد.

درباره‌ی رویداد

بازسازی عراق به حمایت از دولت عراق برای ایجاد تنوع در اقتصاد، جذب سرمایه‌ی خارجی و ارایه فرصت‌های کسب و کار به شرکت‌های بین‌المللی در حوزه‌های مختلف اختصاص داده شده است.

عراق یکی از آخرین بازارهای غیر تکامل یافته در خاورمیانه و شمال آفریقا است که فرصت‌های تجاری سودآوری را برای شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد. بازسازی عراق نشستی است برای برجسته کردن تلاش‌های دولت عراق در رسیدن به یک مدل متنوع اقتصادی. یک اقتصاد مطمئن، کارآفرین، سازنده و رقابتی که با از بین بردن بدبینی‌ها شرکای بین‌المللی را به خود جذب کند.

رهبران دولتی و تجاری از عراق، خاورمیانه و شمال آفریقا و سر تا سر جهان در کنار مدیران برتر شرکت‌های بین‌المللی و بخش‌هایی از موسسات مالی و سرمایه‌گذاری در نشست بازسازی عراق حضور خواهند یافت. به موازات نشست اصلی شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود جلساتی یک به یک با مقامات دولتی داشته باشند و با سازمان‌های بین‌المللی و شرکای سرمایه‌گذاری مشترک عراقی و نمایندگان و توزیع کنندگان عراقی شبکه‌سازی نمایند.

نشست بازسازی عراق 2021 بر روی فرصت های کسب و کار و سرمایه‌گذاری در بخش‌های کلیدی اقتصاد تمرکز خواهد داشت.

سمینار راهبرد انگلیسی جهانی

سمینار راهبرد انگلیسی جهانی

نشست نفت و گاز عراق

نشست نفت و گاز عراق

نشست نفت و گاز عراق در تاریخ 12و 13 اسفند ماه سال 98 توسط شرکت انگلیسیFrontier Exchange در شهر بغداد برگزار گردید. این رویداد که با همکاری وزارتخانه های نفت و کشور عراق برگزار شد فرصتی استثنایی را برای حضور فعالین حوزه های نفت و گاز ایران در کشور عراق و آشنایی با فرصت های کسب و کار در آن کشور فراهم آورد. شرکت کننده های این رویداد شامل سیاست گذاران پیشرو حوزه انرژی، شرکت های چند ملیتی و مقامات دولتی بودند. شرکت پویا راهکار خاورمیانه مسوولیت امور مربوط به بازاریابی و ثبت نام شرکت های ایرانی در این رویداد را بر عهده داشت.