نشست ها و رویداد ها

نمایشگاه بین المللی مد و لباس، نساجی و چرم عربستان 1403 ( Saudi Fashion & Tex)

دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس، منسوجات و چرم (Saudi Fashion & Tex) با حضور بیش از 500 غرفه‌دار و برند از جمله معتبرترین تولیدکنندگان حوزه‌ی مد و منسوجات منطقه در تاریخ 6 الی 9 شهریور 1403 در مرکز نمایشگاهی ریاض کشور عربستان سعودی برگزار می‌گردد.

نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس عربستان فرصتی مناسب را برای فعالین صنعت مد، لباس، نساجی و چرم و علاقه‌مندان به این حوزه برای کسب تجربه‌ای سودمند و فراموش نشدنی فراهم می‌آورد. این نمایشگاه 3 روزه که در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر ریاض عربستان برگزار می‌گردد محلی مناسب برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات شما و ارتباط گیری با فعالین این حوزه در منطقه به شمار می‌آید.

نمایشگاه مد و تکس عربستان با حضور غرفه‌دارانی از کشورهای عربستان، ترکیه، مصر، ایتالیا، اسپانیا، انگلستان، هند، بنگلادش، مراکش، چین، ایرلند و اندونزی فرصت آشنایی با آخرین ترندهای روز و ارتباط گیری با عمده فروشان، خرده فروشان، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و توزیع کنندگان را در اختیار فعالین حوزه‌ی مد و لباس و منسوجات در زمینه های پارچه، الیاف، نخ و مواد اولیه، پشم، ابریشم، توری، گلدوزی، تجهیزات جانبی، چاپ دیجیتال، طراحان و استودیوهای طراحی، ماشین آلات نساجی، زیر صنعت چرم و لوازم جانبی، لباس زنانه، پوشاک مردانه، لباس کودکان، لباس ورزشی، لباس بافتنی، جوراب،  لباس زیر زنانه، پوشاک چرمی و کیف و کفش قرار می‌دهد.

شرکت پویا راهکارخاورمیانه به عنوان نماینده رسمی شرکت برگزارکننده این نمایشگاه در ایران مسوولیت ثبت نام شرکت های ایرانی، هماهنگی های مربوط به طراحی و اجرای غرفه، هماهنگی های مربوط به تنظیم و برگزاری جلسات B2B و خدمات ترجمه، آماده سازی بروشورها و سایر محتویات به زبان انگلیسی و نیز کارگاه آموزشی و آماده سازی تیم فروش شرکت ها را بر عهده دارد.

جهت ثبت نام برای حضور در نمایشگاه لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

نمایشگاه بین المللی زیبایی بیوتی اوراسیا BEAUTY EURASIA - 2024

نمایشگاه بین‌المللی آرایشی، زیبایی و مو اربیل (Erbil Beauty)

 

پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آرایشی، زیبایی و مو اربیل (Erbil Beauty) که بزرگترین رویداد زیبایی در کشور عراق به شمار می‌آید، باری دیگر در تاریخ 23 الی 26 آذر 1402 در مرکز نمایشگاهی اربیل برگزار می‌گردد.

نمایشگاه بین‌المللی اربیل بیوتی فرصتی مناسب را برای متخصصان صنعت زیبایی و مد و علاقه‌مندان به این حوزه برای کسب تجربه‌ای سودمند و فراموش نشدنی فراهم می‌آورد. این نمایشگاه 4 روزه که در محل دائمی نمایشگاه‌های اربیل کردستان عراق برگزار می‌گردد محلی مناسب برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات شما و ارتباط گیری با فعالین این حوزه در منطقه به شمار می‌آید.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت زیبایی در کشور عراق ، موقعیت ویژه ای را برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی در این حوزه در زمینه های گوناگون شامل محصولات پاگیزگی شخصی، عطریات و خوشبوکننده ها، محصولات زیبایی و مو برای سالن ها، محصولات آرایشی، کرم های ارگانیک، محصولات زیبایی و سلامت پوست، محصولات مو، محصولات کودک، تجهیزات لیزر و پوست، مواد اولیه، بسته بندی و ماشین آلات، Private Label ، محصولات مرتبط با ناخن، محصولات پاکسازی و بهداشتی و محصولات داروخانه ای برای معرفی محصولات خود و توسعه صادرات به کشورهای مختلف دنیا فراهم می آورد.

شرکت پویا راهکارخاورمیانه به عنوان نماینده رسمی شرکت برگزارکننده این نمایشگاه در ایران مسوولیت ثبت نام شرکت های ایرانی، هماهنگی های مربوط به طراحی و اجرای غرفه، هماهنگی های مربوط به تنظیم و برگزاری جلسات B2B و خدمات ترجمه، آماده سازی بروشورها و سایر محتویات به زبان انگلیسی و نیز کارگاه آموزشی و آماده سازی تیم فروش شرکت ها را بر عهده دارد.

نمایشگاه بین المللی مد و فشن Istanbul Fashion Connection - IFCO

 

 

چهارمین دوره نمایشگاه IFCO به عنوان بزرگترین نمایشگاه مد و فشن قاره اروپا در تاریخ 18،19،20 مرداد 1402 در شهر استانبول برگزار میگردد.

نمایشگاه IFCO با حضور بیش از 400 غرفه‌گذار از 125 کشور جهان و 20000 بازدید کننده در فضایی به وسعت 35000 متر مربع در مرکز نمایشگاهی استانبول پذیرای فعالین مد و لباس در حوزه‌‌های لباس‌های مردانه، زنانه، پچه‌گانه، لباس جین و … خواهد بود.

شرکت پویا راهکارخاورمیانه به عنوان نماینده رسمی شرکت برگزارکننده این نمایشگاه در ایران مسوولیت ثبت نام شرکت های ایرانی، هماهنگی های مربوط به طراحی و اجرای غرفه، هماهنگی های مربوط به تنظیم و برگزاری جلسات B2B و خدمات ترجمه، آماده سازی بروشورها و سایر محتویات به زبان انگلیسی و نیز کارگاه آموزشی و آماده سازی تیم فروش شرکت ها را بر عهده دارد.

نمایشگاه بین المللی زیبایی بیوتی اوراسیا BEAUTY EURASIA - 2023

هجدهمین نمایشگاه بین المللی آرایشی، زیبایی و مو ترکیه (بیوتی اوراسیا 2023- BEAUTY EURASIA)  در تاریخ 25، 26 و 27 خرداد ماه سال 1402 (17-15 ژوئن 2023) در مرکز نمایشگاهی استانبول برگزار می گردد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت زیبایی در کشور ترکیه، موقعیت ویژه ای را برای تولیدکنندگان ایرانی در این حوزه در زمینه های گوناگون شامل محصولات پاگیزگی شخصی، عطریات و خوشبوکننده ها، محصولات زیبایی و مو برای سالن ها، محصولات آرایشی، کرم های ارگانیک، محصولات زیبایی و سلامت پوست، محصولات مو، محصولات کودک، تجهیزات لیزر و پوست، محصولات کودک، مواد اولیه، بسته بندی و ماشین آلات، Private Label، محصولات مرتبط با ناخن، محصولات پاکسازی و بهداشتی و محصولات داروخانه ای برای معرفی محصولات خود و توسعه صادرات به کشورهای مختلف دنیا فراهم می آورد. سال گذشته 341 شرکت از 26 کشور دنیا از جمله ترکیه، بلغارستان، کره جنوبی، روسیه، پاکستان، لهستان، ایتالیا، آلمان، چین، مصر، ژاپن، امارات، فرانسه، هند و تایلند در این نمایشگاه حضور یافتند. همچنین بیشترین تعداد بازدیدکنندگان سال گذشته پس از کشور ایران به ترتیب عراق، روسیه، اردن، بلغارستان، لیبی، لبنان، پاکستان، امارات، تونس، آلمان، نیجریه، مراکش و آذربایجان بودند.

شرکت پویا راهکارخاورمیانه به عنوان نماینده رسمی شرکت برگزارکننده این نمایشگاه در ایران مسوولیت ثبت نام شرکت های ایرانی، هماهنگی های مربوط به طراحی و اجرای غرفه، هماهنگی های مربوط به تنظیم و برگزاری جلسات B2B و خدمات ترجمه، آماده سازی بروشورها و سایر محتویات به زبان انگلیسی و نیز کارگاه آموزشی و آماده سازی تیم فروش شرکت ها را بر عهده دارد. همچنین سایر هماهنگی ها برای شرکت های بازدیدکننده و هییت های تجاری اعزامی با همکاری مرکز تجاری ایران در ترکیه میسر است.

نمایشگاه بین المللی بیوتی استانبول BEAUTY ISTANBUL - 2022

نمایشگاه زیبایی استانبول (Beauty Istanbul) در تاریخ 21 تا 23 مهر ماه (13 – 15 October) در مرکز کنگره‌های استانبول واقع در میدان تکسیم این شهر در زمینه‌های مربوط به مراقبت‌های فردی، پوست، مو، عطر، لوازم آرایش، محصولات بهداشتی کودکان، مواد اولیه و خام محصولات آرایشی، محصولات آرایش مو و صورت، تجهیزات و مبلمان سالن آرایشی، مراقبت از ناخن، مکمل‌های تقویتی، صنایع بسته‌بندی مواد آرایشی، بهداشتی و دارویی توسط شرکت IPEKYOLU برگزار می‌گردد.

شرکت پویا راهکار خاورمیانه به عنوان نماینده رسمی شرکت برگزار کننده، آمادگی خود را جهت ارایه خدمات تسهیل امور مرتبط شامل ثبت نام و امور پرداخت، هماهنگی های لجستیکی و حمل و نقل تجهیزات و محصولات، امور بیمه ای، طراحی غرفه، مدل نمایشگاهی، تنظیم و برگزاری جلسات B2B و خدمات ترجمه و نیز امور مربوط به اقامت اعلام می دارد. لذا از جنابعالی دعوت به عمل می آید به عنوان یکی از شرکت های مطرح و خوشنام ایرانی جهت معرفی محصولات و دستاوردهای خود در این عرصه بین المللی حضور به عمل آورید. همچنین بروشورهای نمایشگاه به پیوست تقدیم حضور می گردد.

لازم به ذکر است شرکت های عضو شهرک های صنعتی از بسته های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به منظور کمک هزینه حضور در نمایشگاه بهره مند می گردند.

با توجه به زمان محدود تکمیل فضای موجود، خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در این نمایشگاه مراتب را حداکثر تا پایان اردیبهشت به این شرکت اعلام نمایید.

دومین کنفرانس و نمایشگاه سالیانه بازسازی عراق

پس از برگزاری موفقیت آمیز “عراق، جهشی به جلو” در دسامبر 2018، این بار نشست بازسازی عرلق تحت حمایت دولت عراق، کمیسیون سرمایه‌گذاری و دفتر نخست وزیری جمهوری عراق برگزار می‌گردد.

بازسازی عراق نشستی است با هدف حمایت از وزارتخانه‌های عراق در رونمایی آن‌ها از مناقصات استراتژیک و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف که ساز و کاری را برای دسترسی شرکتهای بین‌المللی به تصمیم‌گیرندگان مهم دولتی و فرصت‌های کسب و کاری فراهم می‌آورد. نشست امسال بازسازی عراق در قالبی ترکیبی و به دو صورت حضوری در بغداد و هم‌چنین آنلاین برگزار می‌گردد.

درباره‌ی رویداد

بازسازی عراق به حمایت از دولت عراق برای ایجاد تنوع در اقتصاد، جذب سرمایه‌ی خارجی و ارایه فرصت‌های کسب و کار به شرکت‌های بین‌المللی در حوزه‌های مختلف اختصاص داده شده است.

عراق یکی از آخرین بازارهای غیر تکامل یافته در خاورمیانه و شمال آفریقا است که فرصت‌های تجاری سودآوری را برای شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد. بازسازی عراق نشستی است برای برجسته کردن تلاش‌های دولت عراق در رسیدن به یک مدل متنوع اقتصادی. یک اقتصاد مطمئن، کارآفرین، سازنده و رقابتی که با از بین بردن بدبینی‌ها شرکای بین‌المللی را به خود جذب کند.

رهبران دولتی و تجاری از عراق، خاورمیانه و شمال آفریقا و سر تا سر جهان در کنار مدیران برتر شرکت‌های بین‌المللی و بخش‌هایی از موسسات مالی و سرمایه‌گذاری در نشست بازسازی عراق حضور خواهند یافت. به موازات نشست اصلی شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود جلساتی یک به یک با مقامات دولتی داشته باشند و با سازمان‌های بین‌المللی و شرکای سرمایه‌گذاری مشترک عراقی و نمایندگان و توزیع کنندگان عراقی شبکه‌سازی نمایند.

نشست بازسازی عراق 2021 بر روی فرصت های کسب و کار و سرمایه‌گذاری در بخش‌های کلیدی اقتصاد تمرکز خواهد داشت.

سمینار راهبرد انگلیسی جهانی

سمینار راهبرد انگلیسی جهانی

نشست نفت و گاز عراق

نشست نفت و گاز عراق

نشست نفت و گاز عراق در تاریخ 12و 13 اسفند ماه سال 98 توسط شرکت انگلیسیFrontier Exchange در شهر بغداد برگزار گردید. این رویداد که با همکاری وزارتخانه های نفت و کشور عراق برگزار شد فرصتی استثنایی را برای حضور فعالین حوزه های نفت و گاز ایران در کشور عراق و آشنایی با فرصت های کسب و کار در آن کشور فراهم آورد. شرکت کننده های این رویداد شامل سیاست گذاران پیشرو حوزه انرژی، شرکت های چند ملیتی و مقامات دولتی بودند. شرکت پویا راهکار خاورمیانه مسوولیت امور مربوط به بازاریابی و ثبت نام شرکت های ایرانی در این رویداد را بر عهده داشت.